Spotkanie Stal Mielec kontra Jagiellonia zakończone wynikiem 3-2 dnia 2024-05-04 18:00

Mecz pomiędzy Stalą Mielec a Jagiellonią był prawdziwą lekcją futbolu, która rozegrała się na Stadionie Miejskim w Mielcu. Drużyny zaprezentowały się z wielką determinacją, a emocje sięgały zenitu. Po pełnych zwrotów akcji 90 minutach gry zwycięstwo odniosła Stal Mielec, pokonując Jagiellonię wynikiem 3-2. Spotkanie to miało miejsce w ramach 31. kolejki Ekstraklasy, a pamiętny mecz odbył się 4 maja o godzinie 18:00.

Relacja z meczu Stal Mielec - Jagiellonia Białystok

Na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużyną gospodarzy, Stal Mielec, a gośćmi z Jagiellonii Białystok. Emocje sięgały zenitu, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Początek meczu należał do gości, którzy szybko objęli prowadzenie za sprawą Nené, zdobywając bramkę w 12. minucie. Jednak gospodarze nie zamierzali się poddawać i odpowiedzieli bramką Igora Shkurina w 35. minucie, ustalając wynik na 1-1 do przerwy.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, a to gospodarze wyszli na prowadzenie po trafieniu Mateusza Matrasa w 48. minucie. Kibice Stali Mielec oszaleli z radości! Po chwili Łukasz Gerstenstein podwyższył prowadzenie, strzelając gola na 3-1 w 54. minucie.

Jednak Jagiellonia nie zamierzała się poddać i doprowadziła do zmniejszenia strat po bramce Afimico Pululu w 75. minucie, ustalając wynik na 3-2. Zawodnicy obu drużyn dawali z siebie wszystko, a emocje na trybunach sięgały zenitu.

Spotkanie nie obyło się bez kartek - żółte kartki otrzymali Mateusz Skrzypczak z Jagiellonii w 63. minucie oraz Aurelien Nguiamba w 74. minucie. Czerwonych kartek nie było, choć momentami emocje sięgały zenitu.

Po końcowym gwizdku sędziego Piotra Lasyka, Stal Mielec cieszyła się z trzech punktów zdobytych na własnym boisku. Następne wyzwania czekają zarówno gospodarzy, jak i gości, którzy zmierzą się kolejno z Górnikiem Zabrze, Pogonią Szczecin, ŁKS Łódź oraz Koroną Kielce, Piastem Gliwice i Wartą Poznań.

Emocjonujący mecz na Stadionie Miejskim zakończył się zwycięstwem Stali Mielec 3-2 nad Jagiellonią Białystok, pozostawiając kibiców w ekstazie po widowiskowej rywalizacji.